Investiční poplatky

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Investiční poplatky

Re: Investiční poplatky

Příspěvek od MartinK.Admin » 10 lis 2015, 03:36

Zdravím i já Vás, Michale.

Jako každý investiční produkt jsou investice, pokud myslíte ty do podílových fondů, zatížené poplatkem. Ten je závislý na vybraném fondu, do kterého chcete investovat, případně strategii investování. Také na délce trvání investice. Dále je pak každoročně účtováno nějaké malé procento (desetinky procent) jakožto manažerský poplatek ve prospěk investiční společnosti.

Riziko minimalizujete tím, že dodržíte svůj zvolený investiční horizont. Také ideálně pravidelnými přívklady, abyste nakupoval podíly průběžné za různé ceny. Dále pak pravidelným sledováním vývoje vaší investice. Pokud však splníte to hlavní - dodržíte zvolený investiční horizont a budete investovat pravidelně, je statisticky velká pravděpodobnost, že bude vaše investice zisková.

S pozdravem

Martin K.

Investiční poplatky

Příspěvek od Michal Straka » 30 říj 2015, 09:23

Zdravím. Rozhodl jsem se že skusím své peníze vložit do investic místo toho abych je jen nechával na běžném účtu a zajímalo by mě, zda jsou investice zatížené nějakým druhem poplatku a jak můžu nejlépe minimalizovat riziko spojené s investicemi.

Nahoru