Nabídka banky

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Nabídka banky

Re: Nabídka banky

Příspěvek od MartinK.Admin » 10 lis 2015, 03:36

Dobrý den,

pokud hledáte zajímavé zhodnocení v řádu několika procent, tak musíte hledat v trošku jiných instrumentech, než je zrovna běžný či spořicí účet. Běžné účty zhodnocení nemají téměř žádné, až na vyjímky jsou to desetiny i setiny procent. Spořicí účty jsou na to o něco lépe, ale řekněme, že spořicí účet s více jak 1.5% zhodnocení je už v dnešní době vysoký nadstandard.

Pokud hledáte zajímavější zhodnocení, radím nastudovat si něco o podílových fondech. Samozřejmě existují ještě další instrumenty, ale bývají už poněkud riskantnější a méně likvidní.

S pozdravem

Martin K.

Nabídka banky

Příspěvek od Zdeněk Stoklasa » 30 říj 2015, 10:58

Dobrý den. Nedávno jsem byl v bance provést administrativu ohledně mého běžného účtu a paní za přepážkou mě informovala že mi na účtu měsíčně zůstává docela dost peněz a nabídla mi zavedení spořícího účtu místo běžného. Zajímá mě tedy jestli je zhodnocení opravdu tak závratné aby to mělo nějaký smysl nebo je lepší peníze nechat na běžném účtu a založit si investici kde by mělo být podle mých zdrojů zhodnocení daleko vysší. Děkuji za odpověď.

Nahoru