Půjčka a kreditka

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Půjčka a kreditka

Re: Půjčka a kreditka

Příspěvek od RadekVojta » 06 led 2017, 00:22

Nejlepším výběrem je získat kartu na http://vsepujcky.cz/company/netcredit. Vždyť jinak nemůžete si dovolit koupit to. Spolupracoval jsem s touto webovou stránkou více než jednou, takže mohu zajistit kvalitu

Re: Půjčka a kreditka

Příspěvek od Tomáš » 27 lis 2016, 00:53

Taky mám dobrou zkušenost u Kredita goo.gl/QJUXJR

Re: Půjčka a kreditka

Příspěvek od Pavla » 13 lis 2016, 17:45

Pokud někdo sháníte rychlou půjčku, tak ze své vlastní zkušenosti mohu doporučit u firmy Kredito24. Stačí jen vyplnit formulář http://1url.cz/xt29o

Re: Půjčka a kreditka

Příspěvek od MartinK.Admin » 10 lis 2015, 03:36

Dobrý den,

ano, půjčky je možné sloučit do jedné jediné. Funguje to tak, že u nějaké jiné bankovní instituce si půjčíte částku (součet dluhů), kterou ty dvě půjčky zaplatíte a budete mít pouze jednu - tu novou. Ta může mít nižší úrok i RPSN a tudíž i nižší splátku. Na tom můžete ušetřit. Pokud byste chtěl vědět nějaké přesné informace, kde a za kolik by se to dalo vyřešit, kontaktujte mne, prosím, emailem.

S pozdravem

Martin K.

Půjčka a kreditka

Příspěvek od NajmanM » 29 říj 2015, 21:06

Zdravim, mám kreditní kartu s dluhem přibližně 20000 a úvěr na 100000 (potřeboval jsem koupit auto). Obojí má celkem vysoký úrok, z reklam v televizi vím, že je možné půjčky nějak dát dohromady a ušetřit na nich, jak to funguje???

Nahoru