Cena pojistky

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Cena pojistky

Re: Cena pojistky

Příspěvek od MartinK.Admin » 23 lis 2015, 15:45

Dobrý den,

nízký věk a malý počet bonusů je překážkou, nicméně jsou pojišťovny, které dávají až 36 měsíců bonusu úplně každému, právě proto, aby mladí řidiči neměli tak drahé pojistky. To je jedna možnost, najít takovou pojišťovnu. Další možnost je, pokud chcete ušetřit, najít pojišťovnu, která má pro Vaše auto nejlepší výpočetní vzorec ceny povinného ručení. Prostě si projďete nabídky jednotlivých pojišťoven a koukejte na cenu. Doporučuji na toho mít někoho, kdo má právo sjednávat smlouvy od těchto pojišťoven, měl by mít další možnosti slev. Nedoporučuji internetové srovnávače, nejsou absolutně pravdivé.

Ještě je možnost povinné ručení napsat na někoho, kdo má více bonusů, než Vy. V takovém případě si pak ale bonusy nevyjíždíte Vy.

S pozdravem

Martin K.

Cena pojistky

Příspěvek od P. Zelený » 09 lis 2015, 16:49

Dobrej, je mi 22 let a povinné ručení mám uzavřeno teprve 2 roky a proto mám opravdu malý bonus za bezeškodní průběh. Moje pojistka je o dost dražší než mají ostatní z mého okolí. Je nějaká jiná možnost jak na povinném ručení ušetřit??

Nahoru