Počet projektů
PROJEKTŮ ...
... jsme již realizovali u našich klientů a dosáhli jsme tak mnohem efektivnějšího využití jejich financí a finančních produktů.
Suma peněz
Kč ...
... je dosavadní celková suma peněz, kterou jsme našim klientům ušetřili na měsíčních platbách produktů a na splátkách úvěrů.
Poslední úspora
Kč ...
... se nám povedlo ušetřit v posledním námi realizovaném projektu na platbách a splátkách ročně.
„Čas jsou peníze. Ale zkuste si trochu času ušetřit na stará kolena."
Gabriel Laub - česko-polský esejista a aforista židovského původu
*

PROJEKT PRO ŽENY

*

Čím se zabývá projekt pro ženy?

Projekt pro ženy vznikl z důvodu ojedinělé možnosti pojistné ochrany pro případ závažných onemocnění týkajících se převážně žen. Dokonce je tato nabídka rozšířena speciálně o možné zdravotní komplikace v průběhu těhotenství.

*

Věděli jste, že...?

Věděli jste, že velká většina pojišťoven má na onemocnění v průběhu těhotenství výluky v pojistných podmínkách a těhotné klientky s komplikacemi ze svých nemocenských pojistek nedostanou vůbec nic? Standardně se neplní ani hospitalizace rodičky v nemocnici. Proč? Protože těhotenství přece není úraz, ani onemocnění…

*

V čem je projekt pro ženy ojedinělý?

Jen jedna jediná pojišťovna na českém trhu nabízí pojištění pro ženy, které se specializuje na zdravotní komplikace v těhotenství, ale i po něm. V kombinaci s pojištěním závažných onemocnění představuje pro ženy kvalitní nástroj jak finančně zabezpečit možná rizika.

*

Co všechno pojištění pro ženy obsahuje?

Pojistné krytí tohoto projektu je velmi široké, uvádíme pouze ty nejčastější situace a případy pojistného plnění:

  • Rakovina in situ – nádor prsu, děložního čípku, vaječníků, vejcovodů, dělohy nebo pochvy, které se nešíří do okolních tkání a orgánů
  • Rekonstrukce prsu po mastektomii – rekonstrukce nebo plastika prsu po mastektomii provedené z důvodu zhoubného nádoru
  • Revmatoidní artritida – zánětlivé autoimunitní onemocnění velkých kloubů
  • Transplantace kůže v obličeji – transplantace kůže v obličeji z důvodu úrazu
  • Smrt rodičky při porodu
  • Těhotenské, porodní a poporodní komplikace – embolie, chirurgické odstranění dělohy, hluboká žilní trombóza, mimoděložní těhotenství,
  • A mnohé další (pro kompletní výčet nás kontaktujte, nebo se zeptejte v naší poradně)
*

Týká se pojištění i Vašich dětí?

Ano, i na děti je myšleno. Pojistka plní například narození dítěte postiženého Dawnovým syndromem, hydrocephalem, zúžením jícnu a dalšími komplikacemi. Pro kompletní výčet nás opět kontaktujte nebo se obraťte s dotazem do naší poradny.

*

Má pojištění pro ženy ještě něco navíc?

Ano, zdaleka to není všechno. Dokonce je v případě rizikového těhotenství placena rodičce i pracovní neschopnost, pokud kvůli riziku nemůže docházet do zaměstnání. Co ocení mnohé ženy v těhotenství či mateřství, je široká škála asistenčních služeb, mezi které patří například i donáška nákupu, hlídání dětí a seniorů, úklid domácnosti a mnoho dalšího.