Počet projektů
PROJEKTŮ ...
... jsme již realizovali u našich klientů a dosáhli jsme tak mnohem efektivnějšího využití jejich financí a finančních produktů.
Suma peněz
Kč ...
... je dosavadní celková suma peněz, kterou jsme našim klientům ušetřili na měsíčních platbách produktů a na splátkách úvěrů.
Poslední úspora
Kč ...
... se nám povedlo ušetřit v posledním námi realizovaném projektu na platbách a splátkách ročně.
„Čas jsou peníze. Ale zkuste si trochu času ušetřit na stará kolena."
Gabriel Laub - česko-polský esejista a aforista židovského původu
*

PROJEKT ÚVĚRY A PŮJČKY

*

Čím se zabývá úvěrový projekt?

Projekt zaměřený na úvěry a půjčky je tím asi nejsložitějším, ale zároveň nejužitečnějším z našich projektů. Nejde jen o nabízení a sjednávání úvěrů a půjček, a to jak úvěrů hypotečních, tak úvěrů spotřebitelských či podnikatelských půjček, jde hlavně o jejich konsolidaci, přesunutí, refinancování k jinému finančnímu domu, ať už k bance či spořitelně, a to za mnohem lepších podmínek.

*

Proč je dobré řešit úvěr a půjčku s námi?

Právě zde, se ukazuje síla zázemí společnosti, kterého využíváme pro vyjednání individuálních parametrů úvěru. Úvěry jsou tvrdý byznys a banky se doslova přetahují o klienta, který si potřebuje půjčit peníze. Toho jsme si vědomi a stačí už jen vyjednávat nejpříznivější podmínky.

*

Jaké máme možnosti při řešení úvěrů a půjček?

Naší velkou zbraní je zjištění nabídek veškerých společností nabízející úvěry, především ty určené na bydlení, a to během několika málo hodin. Klient, který by si toto chtěl vyzjistit sám, by tomu musel věnovat minimálně několik dní.

*

Refinancování a konsolidace půjček?

Ano, takovéto řešení úvěrů je mnohem častější, než sjednávání nových půjček. Konsolidace spotřebitelských úvěrů nejsou kolikrát jednoduchou záležitostí, natož pak refinancování hypotéky. Díky možnostem našeho zázemí je ale práce o dost jednodušší a rychlejší.